Goksun Haber Merkezi

Anadolu Eksen Eğitim Sendikasından Haber Merkezimize ziyaret!

Anadolu Eksen Eğitim Sendikasından Haber Merkezimize ziyaret!
267 views
04 Kasım 2018 - 12:12

Anadolu Eksen Eğitim Sendikası Kahramanmaraş İl Başkanı Mehmet Dal,Göksun Haber Merkezine ziyarette bulunarak Kahramanmaraş’ta Teşkilatlanma çalışmalarına ilişkin bilgi verdi.

29 Ekim tarihi itibariyle Anadolu Eksen Eğitim Sendikası Kahramanmaraş İl Başkanlığına ataması yapılan Mehmet Dal, ziyarette Sendika çalışmalarına yönelik bilgi verirken,Kahramanmaraş İl Teşkilatı olarak İl Merkezi ve İlçelerde görev yapan Basın Mensuplarıyla tanışma ziyareti gerçekleştirdiklerini belirtti.

beylikdüzü eskort

Göksun Haber Merkezi sahibi Halil Demir ile bir süre sohbet eden Anadolu Eksen Eğitim Sendikası Kahramanmaraş İl Başkanı Mehmet Dal,Sendikamızın amacı, insan haklarına saygılı, her bireyin özgür olarak kendini ifade edebileceği, tarihi ve kültürel değerlerimize sahip çıkan, insanlar arasında fikir, düşünce ayrımı yapmadan onları saygıdeğer birer birey olarak kabul eden, ülke kalkınmasında sivilleşmenin önemine inanan, ülke insanına düşünce ufku açmayı amaçlayan, ülke kaynaklarının herkes tarafından adilce kullanılabileceği, inançların baskıya uğramadan ifade edilebileceği, külfetin ve nimetlerin eşit bir şekilde paylaşılacağı, tarihiyle barışık, insanların vatandaşı olmaktan gurur duyacakları güçlü, huzurlu ve büyük bir Türkiye hayalini gerçekleştirmektir dedi.

Şiarımız hak ve hakikattir diyen Anadolu Eksen Eğitim Sendikası Kahramanmaraş İl Başkanı Mehmet Dal,Eğitimde Liyakat şart.Anadolu Eksen Eğitim Sendikası olarak üyelerimizin Mesleki yaşamlarının daha da iyileştirilmesi adına sendikal faaliyetler yürüteceklerini belirtti.

Tüm Eğitimcilere çağrıda bulunan  Anadolu Eksen Eğitim Sendikası Kahramanmaraş İl Başkanı Mehmet Dal,Sendikamız Kahramanmaraş’ta kurulmuştur.Tüm Eğitimcilerimizi üye olarak Sendikamızı desteklemeye bekliyoruz dedi.

 Anadolu Eksen Eğitim Sendikası Kahramanmaraş İl Başkanı Mehmet Dal’a ziyaret sonrası Eshab-ı Kehf Çizgi Roman ile Telli Senem adlı kitap hediye edildi.

EN ÇOK KAZANANLAR
    EN ÇOK KAYBEDENLER
      EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
        BUGÜN 1000TL NE OLDU?
        • -

          BORSA

        • -

          DOLAR

        • -

          EURO

        • -

          ALTIN