Goksun Haber Merkezi

Başkan Aydın’dan Portal Çelik Kapıya Ziyaret!

Başkan Aydın’dan Portal Çelik Kapıya Ziyaret!
258 views
02 Ocak 2020 - 13:41

Belediye Başkanımız Hüseyin Coşkun Aydın, ‘Dünyaya açılan kapı, Portal Çelik Kapı’ sloganıyla yola çıkan, Orta Doğu, Afrika, Asya ve Avrupa kıtalarındaki pek çok ülkede geniş ürün yelpazesiyle global bir çelik kapı firması olmayı başaran, Göksun’luhemşehrimiz Hacı Söyler’inYönetim Kurulu Başkanı olduğu Portal Çelik Kapının Kayseri Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasını ziyaret etti.

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ana sponsorluğu ile adından söz ettiren Portal Çelik Kapı, üstün üretim teknolojisi ve yenilikçi ürünleriyle 2019 yılı Temmuz ayında düzenlenen Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni’nde ‘Yılın Çelik Kapı Markası’ ödülünü aldı.

Genç iş insanı hemşehrimizHacı Söyler’i sektördeki başarıları ve yaptığı ihracat ile ülke ekonomisine sağladığı katkılardan dolayı tebrik eden Başkan Aydın, Söyler’in başarılarının devamını temenni etti. Başkan Aydın, ayrıca sıcak ve samimi ev sahipliği için Söyler’e teşekkür etti.

Başkan Aydın’ın ziyaretindenmutlu olduğunu ve misafir etmekten onur duyduğunu ifade eden Portal Çelik KapıYönetim Kurulu BaşkanıHacı Söyler, üretim, pazarlama ve ihracat çalışmaları hakkında Başkan Aydın’a bilgiler verdi.

Ziyarette, Kayseri Kahramanmaraşlılar Dernek Başkanı Mehmet Topal ve Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Aydın’a eşlik ettiler.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN