Goksun Haber Merkezi

Yeni Müzikler

Göksun Belediye Meclisi Yeni Hizmet Binasında Toplandı!

Göksun Belediye Meclisi Yeni Hizmet Binasında Toplandı!
03 Mart 2020 - 13:14

Göksun Belediye Meclisi Mart Ayı Olağan Toplantısı, yeni inşa edilen Hizmet Binasında yapıldı.

Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın’ın birinci dönem projeleri arasında ilk sırada yer alan ve Göksun tarihinin ilk belediye hizmet binası olarak projelendirilip inşa edilen Yeni Hizmet Binası, belediyenin en üst karar organı olan Belediye Meclisi’nin Mart Ayı Olağan toplantısı ile faaliyete başladı.

Göksun Belediyesi tarafında öğle namazından önce Göksun Ulu Camiinde, İdlib şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif okutuldu. Ayrıca şehitlerimiz için okutulan Hatim için dua yapıldı.

Yeni Hizmet Binasındaki toplantı öncesinde ise, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye’de gerçekleştirilen Bahar Kalkanı Harekatının başarıyla tamamlanması için dua edildi. İstiklal Marşımızın okunması ve Bayrağımızın göndere çekilmesinden sonra Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Yeni Hizmet Binası Meclis Toplantı Salonunda Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantıya, İlçe Kaymakamı Ejder Demir, Belediye Meclis Üyeleri, Mecliste gurubu bulunan siyasi partilerin ilçe başkanları, Kamu Kurum Amirleri ve STK başkanları katıldı.

Toplantının sonunda, Başkan Aydın ve Belediye Meclis Üyeleri, Türk Bayrağı açarak Bahar Kalkanı Harekatını başarı ile yürüten Türk Silahlı Kuvvetleri desteklerini gösterdiler.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN