Goksun Haber Merkezi

Yeni Müzikler

Kaymakam Ejder Demir,”Ülkemiz İnsanını Festivalimize bekliyoruz”

Kaymakam Ejder Demir,”Ülkemiz İnsanını Festivalimize bekliyoruz”
24 Ekim 2018 - 5:19

HALİL DEMİR-GÖKSUN

Göksun Kaymakamı Ejder Demir,7. Göksun Elma Festivalinin 27 Ekim Cumartesi günü yapılacağını belirterek,Ülke insanımızı Festivalimize bekliyoruz dedi.

Dün Kaymakamlık makamında GÖKSUN HABER MERKEZİ’ni kabul eden Kaymakam Ejder Demir,Bu festivaldeki asıl amacımız elmamızı bölgede, bölgemizden öte tüm Türkiye’de hatta ve hatta Avrupa’ya ve Dünyaya tanıtmak bu vesile ile de Pazar alanını olabildiğince genişletmek.Ülke insanımızı Festivalimize katılmak üzere İlçemiz Göksun’a bekliyoruz dedi.

27 Ekim Cumartesi günü Göksun Belediyesi İş Merkezinde gerçekleşecek olan 7. Göksun Elma Festivaline ilişkin açıklamada bulunan Göksun Kaymakamı Ejder Demir,Her sene düzenlenen ve geleneksel hale gelen bu sene ise  7’cisi düzenlenecek olan elma festivalinin  bir tanesini de bu sene bizler gerçekleştireceğiz.Ayın 27’si Cumartesi günü değişik etkinliklerin değişik sosyal aktivitelerin yarışmaların olacağı eğlenceli bir festival olacağını umut ettiğimiz Festivalimiz düzenleyeceğiz.Bu festivaldeki asıl amacımız elmamızı bölgede, bölgemizden öte tüm Türkiye’de hatta ve hatta Avrupa’ya ve Dünyaya tanıtmak bu vesile ile de Pazar alanını olabildiğince genişletmek. 27 Ekim 2018 tarihinde 7.si yapılacak olan elma  festivalimize tüm Göksun ve Kahramanmaraş halkını davet ediyorum dedi.

27 Ekim Cumartesi günü gerçekleşecek olan Elma Festivali saat 11:00  de başlayacak.


Edirne Bayan Escort

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN