GÖKSUN HABER MERKEZİ


Selim Cüce, Ziraat Odaları Koordinasyon Toplantısına katıldı!

Selim Cüce, Ziraat Odaları Koordinasyon Toplantısına katıldı!
269 views
11 Mart 2020 - 9:35

Kahramanmaraş geneli Ziraat Odaları Koordinasyon Toplantısı Afşin’de yapıldı.Toplantıya Göksun Ziraat Odası Başkanı Selim Cüce’de katıldı.

2 Ayda bir  düzenli olarak farklı İlçelerde düzenlenen toplantıya bu ay Afşin Ziraat Odası Başkanı İbrahim Emiroğlu ev sahipliği yaptı.

Özel bir Restaurant’da dün saat 12:00 de gerçekleştirilen toplantıya Afşin,Elbistan,Göksun,Ekinözü,Nurhak,Pazarcık  ve Dulkadiroğlu İlçeleri Ziraat Odası Başkanları katıldı.

Toplantıda Ziraat Odalarının sorun ve problemlerinin yanı sıra icraat ve faaliyetleri ele alındı.

Ayrıca toplantıda Bölge çiftçisinin karşılaştığı sorunlar ile çözüm yolları da konuşuldu.

Toplantıya ilişkin açıklamada bulunan Afşin Ziraat Odası Başkanı İbrahim Emiroğlu,Bu ay ki toplantıya ev sahipliği yaptık.Ziraat Odalarımızın icraat ve faaliyetlerine ilişkin Başkanlarımızla değerlendirmelerde bulunduk.Geldikleri için tüm Başkanlarımıza teşekkür ederim.Umarım faydalı bir toplantı olmuştur dedi.

Daha sonra bir konuşma yapan Elbistan Ziraat Odası Başkanı Mehmet Ali Bulut, Bu Koordinasyon toplantılarımızı Sadece Merkezde değil İlçeler de de gerçekleştiriyoruz.Bu ay Afşin’de bir araya geldik.Türkoğlu ve Çağlayancerit Başkanlarımız haricinde toplantımıza tüm Başkanlarımız iştirak ettiler.Hepsine teşekkür ediyorum dedi.

Toplantı yaklaşık 3 saat sürdü.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    İstanbul Güven'nin Sitesi -İzmir Güven'nin Sitesi - Ankara Güven'nin Sitesi - Antalya Güven'nin Sitesi - Gaziantep Güven'nin Sitesi - Bursa Güven'nin Sitesi - Mersin Güven'nin Sitesi - Kayseri Güven'nin Sitesi - Konya Güven'nin Sitesi - Bodrum Güven'nin Sitesi - Muğla Güven'nin Sitesi - Marmaris Güven'nin Sitesi - Fethiye Güven'nin Sitesi - Adana Güven'nin Sitesi - Diyarbakır Güven'nin Sitesi - Malatya Güven'nin Sitesi - Alanya Güven'nin Sitesi - Sakarya Güven'nin Sitesi - Samsun Güven'nin Sitesi - Kuşadası Güven'nin Sitesi