Goksun Haber Merkezi

Yeni Müzikler

Alkışlar Maske üretmeye başlayan Göksun Halk Eğitime!

Alkışlar Maske üretmeye başlayan Göksun Halk Eğitime!
09 Nisan 2020 - 13:01

Göksun Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Bölgede bir ilki gerçekleştirerek Non-Steril 3 katlı cerrahi maske üretimine başladı.

Dünyayı kasıp kavuran ve Ülkemizi de etkisi altına alan Coronavirüs salgını nedeniyle Ülke genelinde Maske üretiminde de ciddi çalışmalar yapılıyor.Bu noktada elini taşın altına koyan Göksun Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Non-Steril 3 katlı cerrahi maske üretimine başladı.

Tamamen Gönüllü usta öğreticiler tarafından üretimi yapılan Maskeden ilk etapta 2 bin 500 adet daha sonra ise 10 Bin adet maske üretilecek.

Konuya ilişkin Göksun Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bilal Akoğlu,sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı;

“Covid-19 salgınının ülkemizde yayılmasının en aza indirilmesi için Göksun Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü olarak Non-Steril 3 katlı cerrahi maske üretimine başladık.Biliyorsunuz ülke olarak, hatta tüm dünya devletleriyle birlikte covid-19 salgını ile karşı karşıyayız. İnsanlara çok çabuk bir şekilde bulaşabilen korona virüsünün önünü kesebilmek, yayılmasını en aza indirebilmek adına ilk etapta haftalık 2.500 olmak üzere toplam 10.000 adet cerrahi maske üretimi için gönüllü usta öğreticilerimizle kolları sıvadık.Rabbim, en kısa zamanda bu salgın halinden tüm insanlığı kurtarır inşaallah.”

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN