Goksun Haber Merkezi

BAŞKAN İRFAN DUMAN’DAN AHİLİK HAFTASI MESAJI!

BAŞKAN İRFAN DUMAN’DAN AHİLİK HAFTASI MESAJI!
48 views
19 Eylül 2020 - 5:39

GÖKSUN ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASI (GESOB) BAŞKANI İRFAN DUMAN’DAN AHİLİK HAFTASI MESAJI:

    Göksun Esnaf ve Sanatkârlar Odası (GESOB) Başkanı İRFAN DUMAN, 14-20 Eylül tarihleri arasında kutlanan Ahilik Haftası münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

    Ahilik kültürünün insanı insan yapan değerlerden biri olduğunu dile getiren Başkan İrfan Duman,  “Ahilik kültürü ve felsefesi, toplumsal yaşamın ortak paydası olan insanı esas almıştır. Bu kültür o kadar önemlidir ki, dürüstlüğü, çalışkanlığı, kardeşliği bilimsel araştırmalarla ortaya konulmuştur” ifadelerini kullandı.

       Göksun Esnaf ve Sanatkârlar Odası (GESOB) Başkanı İrfan Duman, Göksun Esnaf ve Sanatkârının Ahiliğin anlam ve öneminin her daim farkında ve şuurunda olduğunu belirterek 2020 yılı Ahilik haftasının birlik, beraberlik, kardeşliğimize, ülkemize ve bütün insanlığa güzellikler getirmesini diliyorum. Ahilik Teşkilatı’nın kurucusu gönül adamı Ahi Evran-ı Veli Hazretleri başta olmak üzere ebediyete irtihal eden tüm esnaf ve sanatkârlarımızı rahmet ve minnetle yâd ederken, Türkiye ekonomisinin temel dinamiklerinden olan esnaf ve sanatkârlarımız, başta olmak üzere bütün Esnaf ve Sanatkârlarımızın ve vatandaşlarımızın Ahilik Haftası’nı kutluyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN