Goksun Haber Merkezi

Göksun Esnaf Odası 50 Yıl sonra kendi binasına kavuştu!

Göksun Esnaf Odası 50 Yıl sonra kendi binasına kavuştu!
503 views
24 Haziran 2020 - 11:24

Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı 50 yıl sonra kendi hizmet binasına taşındı.Başkan İrfan Duman, Odamıza 50 yıl sonra bir hizmet binası kazandırmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz dedi.

Tüm Odaların bulunduğu Göksun İş Merkezinin Büyükşehir Belediyesi tarafından yıkılmasının ardından yeni bir arayışa giren Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı kendi hizmet binasını aldı. 50 yıl aradan sonra ilk kez bir hizmet binası almış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Başkan İrfan Duman,bu süreçte kendilerine her türlü desteği veren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör’e, Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanımız Ahmet Kuybu’ya, İlçe Belediye Başkanımız Hüseyin Coşkun Aydın’a ve her şeyin en güzeline layık olan esnaf ve sanatkar arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim dedi.

Göksun Haber Merkezine konuyla ilgili açıklamada bulunan Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan İrfan Duman, Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası yeni yerine taşındı. Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası 1970 yılında kurulmuş bir odamızdır. Maalesef 50 yıllık bir geçmişe sahip olan odamızın kendine ait bir mülkiyeti yoktu. Biz şuna inanıyoruz ki konumu ve havası itibarı ile Göksun Kahramanmaraşımızın en güzel ve en Güzide ilçelerinden birisidir. Bu güzel ve Güzide ilçemize odamıza ait olan daha güzel ve daha temiz bir ortamda hizmet etmek gayesi ile çıktığımız bu yolda 50 yıllık odaya kendi hizmet binasına almanın gurur ve Onur’unu yaşamaktayız. Odamızın yer sahibi olmasında desteklerini esirgemeyen .Yeni hizmet binamızın Esnaf ve Sanatkarlarımıza hayırlı olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ederim dedi.

Göksunumuza hayırlı olsun.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN