GÖKSUN HABER MERKEZİ


Göksun Esnaf Odası 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı!

Göksun Esnaf Odası 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı!
496 views
09 Mart 2021 - 6:13

8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı tarafından etkinlik düzenlendi.

Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İrfan Duman,Göksun’da çeşitli sektörlerde görev yapan Bayan esnaf ve sanatkarları iş yerlerinde ziyaret ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

Göksun Haber Merkezine konuşan Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İrfan Duman, Onlar hayatımızın en özel varlıkları… Kimi annemiz, kimi hayatımızın en büyük aşkı, kimi arkadaşımız, kimi ise göz bebeği kızımız… Kadınlara ithaf edilen o kadar özel günün arasında en önemli gündür belki de Dünya Kadınlar Günü. Fakat sadece Kadınlar Günü’nde değil, yaşamımızda hayatımıza her zaman fark katan kadınlarımız her gün başımızın tacı. Haklarından vaz geçmeyen, inancını ve kendine güvenini asla kaybetmeyen güçlü kadının günü olan bu günde Siz Kadınlarımızın “8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ” kutlu olsun dedi.

Ziyaret edilen Bayan esnaflara hediye takdim edildi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    İstanbul Güven'nin Sitesi -İzmir Güven'nin Sitesi - Ankara Güven'nin Sitesi - Antalya Güven'nin Sitesi - Gaziantep Güven'nin Sitesi - Bursa Güven'nin Sitesi - Mersin Güven'nin Sitesi - Kayseri Güven'nin Sitesi - Konya Güven'nin Sitesi - Bodrum Güven'nin Sitesi - Muğla Güven'nin Sitesi - Marmaris Güven'nin Sitesi - Fethiye Güven'nin Sitesi - Adana Güven'nin Sitesi - Diyarbakır Güven'nin Sitesi - Malatya Güven'nin Sitesi - Alanya Güven'nin Sitesi - Sakarya Güven'nin Sitesi - Samsun Güven'nin Sitesi - Kuşadası Güven'nin Sitesi