Goksun Haber Merkezi

Göksun Esnaf Odasından Kuaförlere Dezenfekte ve Maske hizmeti!

Göksun Esnaf Odasından Kuaförlere Dezenfekte ve Maske hizmeti!
45 views
13 Mayıs 2020 - 6:15

Hafta başı  itibariyle açılan ve hizmet vermeye başlayan Kuaförleri unutmayan Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı İlçede ki tüm Erkek ve Bayan Kuaförleri Dezenfekte etti.Ayrıca Maske dağıtılan Kuaförleri ziyaret eden Başkan İrfan Duman,Hayırlı işler dileklerinde bulundu.

Yaklaşık 2 aydır iş yeri açamayan Kuaförler Hafta başı itibariyle tekrar hizmet vermeye başladı. Göksun İlçemizde de Berberler sabahın ilk saatlerinde müşteri kabulüne başladı.

Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı Kuaförleri unutmayarak Göksun’da hizmet veren tüm Kuaförlerin  iş yerlerini Dezenfekte ettirdi.Ayrıca Berberlere günlük kullanım için Maske dağıtan Başkan İrfan Duman Kuaförlere bu süreçte uyması gereken kuralları hatırlattı ve hayırlı işler temennisinde bulundu.

Göksun Haber Merkezine konuşan Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İrfan Duman,Bugün açılan berber ve kuaför arkadaşlarımızın iş yerlerini dezenfekte ettik ve maskelerini dağıttık.Karantina süresince kapalı olan esnaflarımıza hayırlı bol kazançlar dileriz dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN