Goksun Haber Merkezi

Yeni Müzikler

Göksun Haber Merkezinden Göksun’da bir dizi ziyaret!

Göksun Haber Merkezinden Göksun’da bir dizi ziyaret!
19 Haziran 2020 - 6:07

Göksun Haber Merkezi olarak dün İlçemiz Göksun’da bir dizi ziyaretlerde bulunduk.

İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET!

Göksun Haber Merkezi olarak ilk ziyaretimiz Göksun İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü oldu.

Tarım ve Orman Müdürümüz Ahmet Mesut Kıraç beyi makamında ziyaret ettik.

Coronavirüs tedbirleri kapsamında tüm önlemleri aldıklarını belirten Kıraç,vatandaşlarımızın işleri bu süreçte asla aksatılmadı.Sosyal mesafeyi de koruyarak çalışmalarımıza devam ediyoruz dedi.

Göksun Haber Merkezini fırsat buldukça takip etmeye çalıştıklarını belirten Müdürümüze ziyaret anısına YARPUZ Edebiyat Dergisi ile Eshab-ı Kehf Kahve hediye ettik.

İlgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyoruz.

 

HALK EĞİTİMİ MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET!

Renkli çalışmaları,el emeği göz nuru ürünlerin hayat bulması ve vatandaşlarımızın eğitimine yönelik çalışmaları ile yakından takip ettiğimiz Göksun Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünü ziyaret ettik.

Ziyarette Göksun Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Bilal Akoğlu,yapılan çalışmalar,Covid-19 tedbirleri ve bu tedbirlerle çalışma koşullarını bizlerle paylaştılar.

Covid-19 salgını sebebiyle sergi açamadıklarını belirten Akoğlu, bu sene ilk kez Sanal sergi ile el emeği göz nuru eserlerimiz görücüye çıktı.Büyük beğeni topladı dedi.

Göksun Haber Merkezini takip ettiklerini belirten Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Bilal Akoğlu’da ziyaret anısına YARPUZ Edebiyat Dergisi,TEKERRÜR adlı şiir kitabı ile Eshab-ı Kehf Kahve hediye etti.

GÖKSUN FM’E ZİYARET!

10 yıldır Göksun ve çevresinde yayın yapan Göksun’un acılarına,sevinçlerine,hüzünlerine,başarılarına ortak olan Göksun Fm’i ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldık.

Göksun Fm’de Göksunluların çok sevdiği Halil Boyraz bey ile bir süre sohbet ettik.

Mikrofon başında Röportaj fırsatı yakaladığımız Halil Boyraz,Göksun halkı bizi çok sevdi.Bize sahip çıktı.Bizde hiç kimseyi kimseden ayırt etmeden yayınlarımızı sürdürüyoruz dedi.

Birlik ve beraberlik içerisinde oldukça Göksunumuz daha iyi yerlere gelecektir diyen Boyraz’a ziyaret anısına Eshab-ı Kehf Kahve hediye ettik.

İlgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

HALİL İBRAHİM YAĞMUR’A ZİYARET!

Öyle zamanlar vardır ki hayali cihanı değer derler ya.İş te öyle zamanları günümüze özveriyle taşıyan Foto Halil’i ziyaret ettik.

Halil İbrahim Yağmur abimiz gerçekten mesleğine büyük emek veren bir abimiz.Göksun’un son yüzyılına ait tüm arşivleri tutan,bunu yaparken de Göksun’un bugününü ihmal eden çok kıymetli bir emektarımız.

Ziyaretimizde kendisine 309 yıl Hatırı olan Eshab-ı Kehf Kahve hediye ettik. Sağolsunla üzerinde Abdurrahim Karakoç’un kaleme aldığı bir Dua’nın yazılı olduğu kıymetli bir Tablo hediye ettiler.

İlgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

SELÇUK YALÇIN BEYE ZİYARET!

Göksun Orman İşletme Müdürülüğünde görev yapan hemşehrimiz Selçuk Yalçın beye bir çay içimlik ziyarette bulunduk.

Hoş bir sohbet gerçekleştirdik.

İlgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

HALK BANKASI GÜVENLİĞİNE ZİYARET!

Afşin’de Halk Bankası Güvenlik Görevlisi olarak görev yapmakta iken Göksun’a atananan Ali beyi ziyaret ettik.

Halk Bankasında görev yapan Ali abimize ziyaret anısına Eshab-ı Kehf Kahve hediye ettik.İlgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN