Goksun Haber Merkezi

Yeni Müzikler

Göksun Halk Eğitimi Merkezinde Muhteşem sergi şöleni.

Göksun Halk Eğitimi Merkezinde Muhteşem sergi şöleni.
17 Haziran 2022 - 12:43

Göksun Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından yıl sonu etkinliği gerçekleştirildi. Dün gerçekleşen etkinlikte kursiyerlerin el emeği göz nuru ürettiği tüm ürünler görücüye çıktı.

Arslanbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde düzenlenen Programa Kaymakam Ümit Şeref Kayacan,Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın,İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Mustafa Karakaya,Milli Eğitim Müdürü Şeref Akpınar, Kurum Amirleri,Okul Müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Programın açılış konuşmasını Göksun Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Bilal Akoğlu, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı sene sonu sergimizi siz kıymetli misafirlerimize sunmaktan çok büyük mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Öğretmen arkadaşlarımızla, Usta öğreticilerimizle Çok verimli bir yıl geçirdiğimizi düşünüyorum. Yaklaşık on aylık zaman zarfında 228 tane kursla 6118 kursiyere ulaştık. Gerek genel, gerek mesleki kurslarımızla Göksunlu vatandaşlarımıza hizmet ettik. Sene sonu sergimizin temasını ise sıfır atık olarak belirledik. Sıfır atık malzeme mi Atmadım kitap kapağı tasarladım, Sıfır atık malzeme mi atmadım süs eşyası ayarladım gibi başlıklarla evlerimizde kullanılmayan atıl durumda olan malzemeleri el sanatları ile birleştirerek yepyeni ürünler oluşturduk. Ve bugün bu ürünlerimizi sizlere sergileyeceğiz. Sergimize göstermiş olduğunuz yoğun ilginizden dolayı tüm Göksunlu vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum dedi.

Kaymakam Ümit Şeref Kayacan’da sergide emeği geçenlere teşekkür etti. Programa katılan Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın’da kursiyerleri ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünü tebrik etti.

İşte o güzel günden resimler. 

Serginin tüm Fotoğraflarına GÖKSUN HABER MERKEZİ/Facebook Sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN