Goksun Haber Merkezi

Göksun’da Esnafa Destek Kampanyası Bilboardlara yansıdı!

Göksun’da Esnafa Destek Kampanyası Bilboardlara yansıdı!
161 views
14 Nisan 2021 - 5:54

Göksun’da Esnafa Destek Kampanyası Bilboardlara yansıdı!

Göksun İlçemizde Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı tarafından başlatılan “Yerel Esnafa Sahip Çık” kampanyası şehir Merkezinde ki Bilboardlara yansıdı.

Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı tarafından başlatılan “Yerel Esnafına Sahip Çık” kampanyası Başkan İrfan Duman’ın direktifleriyle 7 Nisan tarihinde start almıştı. Kampanya için şehir merkezinde ki Bilboardlar kiralanarak “Yerel Esnafa Sahip Çık” kampanyasına dikkat çekildi.

A Reklam tarafından tasarlanan Bilboard çalışmaları şehrin muhtelif yerlerinde ki Bilboardlara asılırken Kampanyaya ilişkin çağrısını tekrarlayan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İrfan Duman şunları söyledi;

“İlçemizde başlatmış olduğumuz; “HAYDİ GÖKSUN YEREL ESNAFINA SAHİP ÇIK, ALIŞ VERİŞİNİ YEREL ESNAFTAN YAP” kampanyamızın Göksun’umuza, Esnaf ve Sanatkârlarımıza ve Tüm halkımıza hayırlı, uğurlu olmasını temenni eder; Esnaf ve Sanatkâr arkadaşlarıma bol ve bereketli kazançlar dilerim. Amacımız, önce Esnaf arkadaşlarımızın birbirlerinden alış veriş yapması, Sonra da Göksun halkımızın Yerel Esnaftan Alış veriş yapmasıdır. Yeri geldiğinde borca aldığımız, Evimizin anahtarını bıraktığımız, Çocuğumuzu emanet ettiğimiz, Düğünümüzde, Cenazemizde, İyi günümüzde kötü günümüzde hep yanımızda, bizimle beraber olan yerel esnafımıza hep beraber sahip çıkalım.Bu bağlamda kampanyamıza destek veren tüm hemşerilerimize şimdiden canı gönülden teşekkür eder sevgi ve saygılarımı sunarım”

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN