Goksun Haber Merkezi

Yeni Müzikler

GÜNGÖR; “MARAŞ’A BÜYÜK BİR MUTLULUKLA DÖNÜYORUM!”

GÜNGÖR; “MARAŞ’A BÜYÜK BİR MUTLULUKLA DÖNÜYORUM!”
26 Şubat 2019 - 6:25

Cumhur İttifakı AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında geldiği baba ocağı Göksun’dan mutlu ayrıldı.

Güngör, Büyükkızılcık Mahallesinde yaptığı konuşmada, “Hakikaten Baba Ocağında duyduğum memnuniyeti ifade ediyorum. Göksun’da gerçekten coşkulu bir karşılama. Kızılcık’ta şu manzarayı görünce ben bugün Maraş’a gerçekten çok büyük bir mutlulukla, ümitle dönüyorum.” dedi.

Güngör, Göksun’a gelişinde Göksun Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Göksun Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun Aydın, AK Parti Göksun İlçe Başkanı Mustafa Akgül, Milliyetçi Hareket Partisi Göksun İlçe Başkanı Fatih Üstün ve partililer tarafından çiçeklerle ve konvoyla karşılandı.

Mahalle ziyaretleri kapsamında Büyükkızılcık, Esenköy, Güller ve Karaömer Mahallerinde hemşehrileri ile bir araya gelen Güngör, Büyükkızılcık Mahallesinde yaptığı konuşmada, gelecek beş yıl içinde tüm mahalle gurup ve sokak yollarının, içme suyu ve kanalizasyon sorunlarının çözüleceğini müjdeledi.

-“Bunlar AK Parti’ninİlkeleri İle Bağdaşan Davranışlar Değildir”

İlklerin ve İlkelerin partisi AK Parti hükümetlerinin 17 yıllık iktidarı süresince Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye’de yapılamaz denilenleri yaptığını, halledilemez denilenleri sorunları çözdüğünü belirten Güngör, konuşmasında şunları kaydetti:

“AK Parti ve Cumhurbaşkanımız bu hizmetleri yaparken Türkiye’yi büyütürken, Türkiye’yi geliştirirken; Türkiye’nin şehirlerini, ilçelerini, kasabalarını geliştirirken Türkiye bölgesinde önemli bir aktör olurken birileri de boş durmadı. Sürekli elini kolunu çekmeler, arkadan itmeler, çelme takmalar bunları yaşadık geldik. En son bildiğiniz gibi 15 Temmuz’da bizim başımızı kesmeye çalıştılar. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Cumhur ittifakı ve milletimizin desteği ile o hainlere bu milletimiz geçit vermedi. İşte orada bir birliktelik doğdu. İnşallah bundan sonraki süreçte de ben hem ülke olarak, hem Kahramanmaraş olarak, hem Göksun olarak hem bütün mahallelerimiz olarak en yüksek desteği vereceğinizden eminim. Hamdolsun partim ve Sayın Cumhurbaşkanımızın teveccühü ile Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterildim. Biz, faniyiz. Bizim partimizde ‘Ben’ yoktur, ‘Biz’ vardır. Burada gerek Hüseyin Coşkun Aydın kardeşimiz, gerekse şahsım veya teşkilatımız; biz, bir ekibiz. Biz, bir bütünüz. Eğer bu partide ‘Ben’ olsaydı 17 yıllık hizmet olmazdı. 17 yılda girdiğimiz seçimleri hiçbir şekilde kazanamazdık.AK Parti, ilklerin partisidir. AK Parti, ilkelerin partisidir. AK Parti, milletin partisidir. AK Parti, gönüllerin partisidir. AK Parti’de; ben varsam var, ben yoksam yok anlayışı yoktur. Bakın! Ben yoktur. AK Parti’de ‘Biz’ varız.Efendim şimdi ben başka bir yerden aday olayım, sonra bu tarafa geleyim, sonra gideyim… Değerli hemşerilerim bunlar, AK Parti’nin ilkeleri ile bağdaşan, Cumhur İttifakının ilkeleri ile bağdaşan davranışlar değildir.”

-“Biz Büyük Oyunu, Büyük Resmi Göreceğiz”

31 Mart’ta da Cumhur İttifakına en yüksek desteğin Kahramanmaraş ve Göksun’dan çıkacağını kaydeden Güngör, konuşmasına şöyle devam etti:

“Cumhurbaşkanımızın hazırlamış olduğu ve birkaç hafta önce paylaşmış olduğu bir manifesto var. Burada başlıklar var. İşte bunları ilke esas edinerek çalışacağız. Sloganımız neydi: Belediye İşi Gönül İşi! Gönülleri Kazanmaya Geleceğiz, dedik. Bu seçim döneminde biz hemşerilerimizin daha fazla gönlünü kazanacağız. Kahramanmaraş, Göksun ve bütün mahalleleri ile tüm ilçeleri ile Cumhurbaşkanımıza en yüksek desteği vermiş bir şehrimizdir. Cumartesi günü cumhurbaşkanımızı büyük bir coşku ile karşıladık ve uğurladık. Hamdolsun bu seçimde de 31 Mart’ta da Cumhur ittifakı olarak en yüksek desteğin şehrimizden, ilçemizden çıkacağını biliyoruz. Eğer 1 Nisan günü kalktığımızda Cumhur İttifakı yüzde 50’nin altında oy alır, karşı blok da onun üzerinde oy alırsa kim sevinir, kim üzülür? Değerli hemşerilerim kime ders vermiş oluruz? Ekonomi ne olur? Ne diyor karşı taraf: Biz, Ege’de AK Parti ve Cumhur İttifakını kaybettirmek istiyoruz, diyor. Kim diyor? PKK’nın siyasi kolu! Neyi kaybettirecek: Türkiye’yi kaybettirecek. İşte biz büyük oyunu göreceğiz. Büyük resmi göreceğiz. Bakın şunu açıklıkla söylüyorum, her yerde söylüyorum: Burada iki liderimiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli gerçekten birçok yerde Belediye Başkan Adaylarını müstakil de koysalar kazanma ihtimalleri vardı. Bu iki liderimiz amaç ve hedef Türkiye’nin bekası olunca siyaseti bir tarafa bırakarak bir birliktelik oluşturdular. İşte bize düşen bu resmi görmek, buna göre oy vermek olacaktır. Bu bir belediye seçimidir; ama bu ittifak belediye seçim ittifakı değildir. Bu resmi iyi görelim.”

-“Bizler Makama Talip Olmadık, Hizmete Talip Olduk”

Cumhur İttifakının bütün belediye başkanlarıyla sırt sırta verip Kahramanmaraş’ı, ilçelerini ve tüm mahallelerini daha da yaşanılabilir bir hale getireceklerini ifade eden Güngör, konuşmasını şöyle tamamladı:

“Hamdolsun bugün Kızılcık’ta gerçekten en yüksek destekle Cumhur İttifakına oy verileceğini ve sandıkların patlatılacağını görüyorum. Allah sizlerden razı olsun. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. İnşallah rabbim bu görevi bize nasip ederse; bizler, Cumhur ittifakının adayları olarak bir makama talip olmadık. Bir hizmete talip olduk. İnşallah bu görevi üstlendiğimizde bütün ilçe başkanlarımızla, Cumhur İttifakının bütün adaylarıyla, belediye başkanlarımızla sırt sırta verip bu şehrimizi, bu ilçelerimizi, bu mahallelerimizi daha da yaşanılabilir bir hale getireceğiz. Su sorununuz, yol sorununuz, kanalizasyon sorununuz kalmayacak! Başkanlarımızla beraber bu sorunları bir bir çözeceğiz. Ayrıca mahallelerimizinbüyüklüğüne göre taziye evi, Mahalle Konağı konseptinde gençlerimize bilgisayar odası, Kütüphane, okuma salonları olarak hizmet verecek mekânlar yapacağız. Sizlerin gidip orada hasbihal edeceği, vakit geçireceği, mekânları da bir plan dâhilinde artıracağız.

Geçmişte çözdüğümüz gibi hepsini tek tek çözeceğiz. Ben Coşkun Başkanımı size sizi de Allah’a emanet ediyorum.”

-“Büyükkızılcık, Sandıkları Cumhur İttifak Oylarıyla Dolduracağını Gösterdi”

Göksun Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Göksun Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun Aydın’da yaptığı konuşmada, Büyükkızılcıklıhemşehrilerinin gösterdiği ilgiden memnuniyetini dile getirerek, “Bu gün Büyükkızılcık, 31 Mart’ta sandıkları Cumhur İttifak oyları ile dolduracağını gösterdi” dedi.

Büyükkızılcık Mahallesinde yaptıkları yatırım ve hizmetleri anlatan Başkan Aydın, konuşmasında şunları kaydetti:

“Şimdi biz bu 5 yıllık süreç içerisinde kendi bütçemiz kapsamında sizlere belirli hizmetleri yapma gayreti içerisinde bulunduk. Büyükkızılcık ve Esenköy Havzası’na 15 kilometre sıcak asfalt yaptık, halı saha yaptık, 50 binin üzerinde kilit parke yaptık, kanalizasyon çalışması yaptık. Bunun dışında camimizin ihtiyacına yardımcı olduk. Her yerde belirli bir miktar çalışma yaptık. Ama şunu söylememiz gerekir ki, nasıl ki 30 yıldan beri kasaba iken bitirilemedi ise 5 yılda da bitiremedik. Bitirdik de demiyoruz zaten! Eksiklerimiz var. Bunları Allah’ın izniyle inşallah tamamlayacağız. Şimdi Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız, Göksunlu hemşerimiz. Biz, eğer bu seçimde bunun anlamını ve önemini iyi kavrayarak, geleceğimizi daha iyi günler ile buluşturmayı arzu edersek ne yapacağımızı gayet iyi biliriz. Büyükkızılcık bugün yapmış zaten yapacağını! Şu görüntü onu gösteriyor. Bu görüntülerin anlamı şu: 31 Mart’ta Allah’ın izniyle sandıkları Cumhur İttifak oyları ile doldurmak suretiyle Kahramanmaraş’ta Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Hayrettin Güngör Bey’i, Göksun’da da Hüseyin Coşkun Aydın’ı da seçeceğiniz bugünden belli oldu. Sizlerden Allah razı olsun.”

Ziyaretlerde AK Parti Göksun İlçe Başkanı Mustafa Akgül, Milliyetçi Hareket Partisi Göksun İlçe Başkanı Fatih Üstün’de birer konuşma yaptılar.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
KuzeyliMart 2, 2019 / 2:24 pmCevapla

Merkezden uzak olan yerleşim yerlerinde ( özellikle kuzey Göksun Afşin Elbistan Ekinözü Nurhak)
en önemli sorun İSTİHDAM alanlarının yokluğu.
Sürekli göç veriyor. Ama iş imkanı olsa yatırımlar olsa kimse göçmez
Her birimiz şehrimiz için bunu gündeme getirmeliyiz
Tarım ve hayvancılığın temel sorunları çözülürse insanlar kendi yaşadığı yerde geçimini sağlar
Ekonomik hareketlilik olur . İlde yaşayan herkes kazanır
Okunması ve gündeme gelmesi dileğiyle

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.