Goksun Haber Merkezi

Yeni Müzikler

İstanbulluoğlu HYPCO Petrol’den Mükemmel Kampanya!

İstanbulluoğlu HYPCO Petrol’den Mükemmel Kampanya!
01 Ocak 2019 - 6:24

Göksun’da İstanbulluoğlu Petrol’de tavsiye edilen Akaryakıt Satış fiyatı  üzerinden Net %11 İndirim kampanyası başlatıldı.

Her zaman en avantajlı Fiyatlar ile esnafın ve çiftçinin yanında olan İstanbulluoğlu  Petrol,Kaliteli ve ucuz akaryakıt denilince ilk akla gelen firma.

İstanbulluoğlu HYPCO Petrol’den kampanyaya ilişkin yapılan açıklamada,firmamız 30 yıllık tecrübesi ile akaryakıt ve tarım ürünleri sanayiinde Afşin ve Göksun’da alanında uzman ekiple faaliyetlerini müşteri memnuniyeti ve kurumsal çalışma anlayışı ile devam ettirmektedir.Afşin ve Göksun’daki akaryakıt istasyonlarımızda akaryakıt ürünleri ticareti ile Kabaağaç mahallesinde çelik silo ve Göksun’da son sistem aky makinlarında her türlü tarım ürünlerinin alınıp elenmesi paketlenmesi  ve satışı yapılmaktadır.Esnafın ve çiftçinin her zaman yanında olan İstanbulluoğlu Petrol’de şimdi dev bir kampanya daha başlattık. İstanbulluoğlu Petrol’de tavsiye edilen Akaryakıt Satış fiyatı  üzerinden Net %11 İndirim kampanyası başladı.Tüm akaryakıt kullanıcılarını Petrol istasyonumuza bekliyoruz denildi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN