Goksun Haber Merkezi

Yeni Müzikler

KALE İNŞAAT AFŞİN’DE ÇOK HIZLI BAŞLADI!

KALE İNŞAAT AFŞİN’DE ÇOK HIZLI BAŞLADI!
23 Haziran 2020 - 6:30

Afşin’in genç ve dinamik girişimcileri Hakan Genç ve Halil Polat tarafından kurulan Afşin Kale İnşaat Ltd.Şti konut sektörüne; dikkat çeken, yenilikçi ve alışılmışın dışında projesiyle çok hızlı bir giriş yaptı.
*CİDDİ TALEP ALDI.
“Afşin’in Çankayası” olarak da nitelendirilen Yeşilyurt mahallesinde köşebaşında yer alan 1200 m2 arsa üzerine yapılacak olan 12 özel dairelik Kale Konutları projesi yoğun ilgi gördü. ….. Habere konuşan Hakan Genç ve Halil Polat ilk 24 saatte çok yoğun telefon aldıklarını ve projenin çok ilgi gördüğünü belirtti. Genç müteahhitler Yeşilyurt Mahallesinde Afşin’in en nitelikli ve özel dairesini yapmayı hedeflediklerini kaydettiler.
160 m2 3+1olarak projelendirilen 2021 teslimi özel dairelerin etrafı çevrili, her daire için açık otopark, yeşil alanlar kamelya ve çocuk oyun alanı, özel yapım lake mutfak, çift hilton lavabo, özel yapım dış cephe, gazbeton üzeri tam mantolama gibi özellikleri ile çok konuşulacağa benziyor.
*YENİ PROJE ÇOK YAKINDA
Bu kadar büyük bir ilgiyle karşılaşacaklarını beklemediklerini belirten Hakan Genç ve Halil Polat daha büyük ölçekte, 3+1 ve 4+1 seçenekli delux projelerinin çok özel arsalarda devam edeceğini belirttiler.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN