GÖKSUN HABER MERKEZİ


AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

KSÜ Wushu Kung Fu Takımı, Balkan Şampiyonasından 21 Madalya ile Döndü.

KSÜ Wushu Kung Fu Takımı, Balkan Şampiyonasından 21 Madalya ile Döndü.
114 views
23 Ekim 2022 - 11:19

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım, 4-10 Ekim 2022 tarihleri arasında Afyonkarahisar’da düzenlenen Uluslararası 5. Balkan Wushu Kung Fu Şampiyonasından 21 madalya ile dönen KSÜ Wushu Kung Fu Takımını Senato Toplantı Salonunda kabul etti.

KSÜ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü ve Mezunları Derneği KSÜ Wushu Kung Fu Takımı, 28 sporcu ile katıldığı Uluslararası 5. Balkan Wushu Kung Fu Şampiyonasından 6 birincilik, 7 ikincilik ve 8 üçüncülük derecesi olmak üzere 21 madalya ile döndü.

Şampiyonada birinciler Zöhre Özdemir, Kıyan Özdemir, İlayda Alcı, Ümit Sarıkaya, Toygar Mehmet Köse, Sıla Nur Akçadağ; ikinciler Muhsin Esat Yılmaz, Halil Necati Yılmaz, Utku Erdem Köse, Ahmet Doğan, Hacı Mehmet Canbolat, Buket Erdem, Gökhan Akdeniz; üçüncüler ise Batuhan Özdemir, Orhan Sehmeç, Hüseyin Menteşe, İbrahim Erdem, Alparslan Ersoy, Elif Angın, Fatma Nur Tuzluca, Furkan Belikırık isimlerinden oluşuyor. Ziyarette ayrıca Üniversitelerarası Türkiye Şampiyonasında derece alan Pınar Buğday ve Merve Menteş de bulundu.

KSÜ Wushu Kung Fu Takımı Antrenörü olan üniversitemiz personeli Ahmet Gözükara ve sporcuları tebrik eden Rektör Yasım, sporculara başarılarının devamını diledi.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Orhan Doğan ve Genel Sekreter Ali Rıza Bekler’n de hazır bulunduğu ziyarette KSÜ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü ve Mezunları Derneği Başkanı Doç. Dr. Mustafa Edip Çelik ve dernek yönetim kurulu üyeleri de yer aldı.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
İstanbul Güven'nin Sitesi -İzmir Güven'nin Sitesi - Ankara Güven'nin Sitesi - Antalya Güven'nin Sitesi - Gaziantep Güven'nin Sitesi - Bursa Güven'nin Sitesi - Mersin Güven'nin Sitesi - Kayseri Güven'nin Sitesi - Konya Güven'nin Sitesi - Bodrum Güven'nin Sitesi - Muğla Güven'nin Sitesi - Marmaris Güven'nin Sitesi - Fethiye Güven'nin Sitesi - Adana Güven'nin Sitesi - Diyarbakır Güven'nin Sitesi - Malatya Güven'nin Sitesi - Alanya Güven'nin Sitesi - Sakarya Güven'nin Sitesi - Samsun Güven'nin Sitesi - Kuşadası Güven'nin Sitesi