Goksun Haber Merkezi

Öksüz; “Göksun halkı Ak Su Arıtma ile Sağlıklı Su içiyor”

Öksüz; “Göksun halkı Ak Su Arıtma ile Sağlıklı Su içiyor”
270 views
22 Temmuz 2019 - 12:42

Göksun’da Su Arıtma Cihazlarında müşteri memnuniyeti odaklı satış ve pazarlama yapan Ak Su Arıtma hizmete devam ediyor.

15 yıllık sektör tecrübesi ile Ak Su Arıtmayı Göksun başta olmak üzere Afşin ve Elbistan’a kazandırdıklarını belirten Derviş Öksüz,3 yıldır Otogar içerisinde halkımıza hizmet veriyoruz dedi.

Kaliteyi uygun fiyata müşteriye ulaştırmanın çaba ve gayreti ile 15 yıldır Arıtma Cihazları sektöründe hizmet verdiklerini belirten Derviş Öksüz,Güven,Memnuniyet,Tecrübe ve Deneyim bizler için olduğu kadar müşterilerimiz için de çok önemlidir.15 yıldır Göksun halkına sağlıklı su içirmenin haklı gururunu yaşıyoruz dedi.

Sağlıklı su içmek için Göksun halkının Ak Su Arıtma Cihazlarını tercih ettiğini belirten Derviş Öksüz,Öncelikle müşterilerimize sadece bir müşteri gözüyle değil dost,arkadaş gözüyle bakıyoruz.Biz kullanmadığımız Arıtma Cihazını eşimize,dostumuza tavsiye etmiyor,satmıyoruz.Bir de kaliteli ürünü uygun fiyata pazarlıyor,ürünümüzün arkasında duruyoruz dedi.

Su kaçaklarından doğacak zararlara karşı Cihazlarımız zarar tesbitinde  5 Bin Tl’ye kadar Sigortalı diyen Öksüz,cihazlarımız Emniyetli,Güvenle kullanılabilir,Sızmalara karşı da sensörlü dedi.

15 yıllık tecrübe ile halkımıza hizmete devam ediyoruz diyen Ak Su Arıtma Cihazları sahibi Derviş Öksüz,tüm müşterilerimizi Terminal içerisinde bulunan Merkezimize bekliyoruz dedi.

AK SU ARITMA CİHAZLARI

“Sizin için En İyisi”

Derviş Öksüz

Pınarbaşı Mahallesi Terminal içi

0 546 543 6977

0 561 618 0645

AFŞİN

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN