GÖKSUN HABER MERKEZİ


Tarım Bakanı, Tarım ve Orman Müdürleriyle Telekonferansla görüştü!

Tarım Bakanı, Tarım ve Orman Müdürleriyle Telekonferansla görüştü!
276 views
08 Mayıs 2020 - 7:46

Tarım ve Orman Bakanı Dr.Bekir Pakdemirli,aralarından Göksun Tarım ve Orman Müdürümüz Dr.Ahmet Mesut Kıraç’ın da bulunduğu Tarım ve Orman Müdürleri ile Telekonferans yöntemiyle Koordinasyon toplantısı yaptı.

Sözleşmeli Tarım ve DİTAP (Dijital Tarım Pazarı) konularında ilçe müdürlerini talimatlandıran Tarım ve Orman Bakanı Dr.Bekir Pakdemirli,Çiftçimizin alın teri ve bin bir emekle ürettiği ürünler, Dijital Tarım Pazarı (DİTAP) sayesinde değer fiyattan tüm alıcılar ve üreticiler ile artık bu online platform üzerinden buluşabilecek. Hem üretici hem tüketici hem de sektör kazanacak dedi ve Sahada son durum hakkında her bölgeden bilgi aldı.

Konuya ilişkin Göksun Haber Merkezinin sorularını yanıtlayan Göksun İlçe Tarım ve Orman Müdürü Dr.Ahmet Mesut Kıraç, Sayın Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli, İlçe Tarım ve Orman Müdürleriyle telekonferansla bir araya gelerek, koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi. İlgilerinden dolayı teşekkür ederiz dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    İstanbul Güven'nin Sitesi -İzmir Güven'nin Sitesi - Ankara Güven'nin Sitesi - Antalya Güven'nin Sitesi - Gaziantep Güven'nin Sitesi - Bursa Güven'nin Sitesi - Mersin Güven'nin Sitesi - Kayseri Güven'nin Sitesi - Konya Güven'nin Sitesi - Bodrum Güven'nin Sitesi - Muğla Güven'nin Sitesi - Marmaris Güven'nin Sitesi - Fethiye Güven'nin Sitesi - Adana Güven'nin Sitesi - Diyarbakır Güven'nin Sitesi - Malatya Güven'nin Sitesi - Alanya Güven'nin Sitesi - Sakarya Güven'nin Sitesi - Samsun Güven'nin Sitesi - Kuşadası Güven'nin Sitesi