Goksun Haber Merkezi

Yeni Müzikler

TARIM FUARINDA GÖKSUN STANDIMIZA BÜYÜK İLGİ!

TARIM FUARINDA GÖKSUN STANDIMIZA BÜYÜK İLGİ!
19 Kasım 2021 - 6:47
Kahramanmaraş Fuar Merkezinde düzenlenen 7. Kahramanmaraş Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarının ilk gününde Belediyemizin standı büyük ilgi gördü.
Açılış töreninden sonra ziyaretlerin başladığı fuarda, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Göksun Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Dr. Ahmet Mesut Kıraç, Göksun Ziraat Odası Başkanı Selim Cüce ve çok sayıda hemşehrimiz standımız ziyaret etti.
Tarihi geçmişi ve doğal güzelliklerinin yanında, son yıllarda yetiştirdiği elma, çilek, şeker pancarı ve patates gibi birçok tarım ürünü ile adından söz ettiren Göksun ilçemizi ve ilçemize değer katan ürünleri tanıtmaya devam ediyoruz.
Kendine has rengi, aroması ve tadıyla fark yaratan ve ihracatta tercih edilen Göksun Elması için Kahramanmaraş 7’inci Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarında biz yerimizi aldık.
Tüm hamşehrilerimizi fuara ve standımıza bekliyoruz.
Sevdiklerinize ikramınız Göksun Elması olsun.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    ÇantaÇanta aksesuarlarBebek bakım çantasıSpor çantaOkul çantasıLaptop çantasıPortföy çantaBel çantasıPostacı çantasıEl çantasıSırt çantaBebek bakım çantasıOmuz çantası