Goksun Haber Merkezi

Yeni Müzikler

Bir Dağcının Gözünden “Göksun Elması”

Bir Dağcının Gözünden “Göksun Elması”
25 Şubat 2020 - 9:43

Osmaniye Merkezli Dağcılık ve Doğa Turizmi faaliyeti gerçekleştiren Osmaniye Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübü (ODAK) tarafından Göksun Dağlarına Turizm gezisi düzenlendi.

Kar altında gerçekleşen geziye Göksun Dağcılık Kulübü üyeleri de eşlik ederken,Göksun Dağcılık Kulübü üyeleri Osmaniye’den gelen Dağcılara Göksun Elması ikram etti.

Osmaniye Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübü (ODAK) Koordinatörü Yücel Erdoğan yediği Göksun Elmasından o kadar etkilendi ki Göksun Elmasını Sosyal Medya hesabında bakın ne güzel anlattı.

“Fotoğraf hilesi Bakmayın siz pakete içinde 1 tane elma alacak yer var.Ama bakmayın siz paketin içinde bir tane elma olduğuna onun içerisinde vitamin dolu elmanın yanı sıra sevgi, muhabbet ev sahipliğinin sıcak yüzü, yiğit Göksunlunun mertliği, dostluğu var.Ne güzel düşünmüş Göksun Belediyesi biz faaliyetimizi ilçelerine yaptık diye oradaki dostlarımızla ikram göndermiş. Amann! diyeceksiniz tek elma abartmayın… Vallahi ömrümde bu kadar lezzetli ve kıymetli elma yememiştim. eminim bugün aramızdaki 45 doğa gönüllüsü de benim hissettiğimi hissetmiştir.Bu ince düşünceleri için Göksun belediyesine Altan kardeşime bizlere ev sahipliği yaptıkları için Çook teşekkür ederiz OdAK’la Doğaya OdAK’lan”

Biz de diyoruz ki Tanıtımın büyüğü küçüğü olmaz.Herhangi bir mazeretle iptal edilen Göksun Elma Festivali ivedilikle ve ısrarla devam ettirilmeli.Bakın sadece 1 tane hediye edilen Elma için nasıl bir reklam yapılmış.Reklama vesile olan Altan Mehmet Sel kardeşime ve bu güzelim satırları yazan ODAK Kulübünden Yücel Erdoğan beye teşekkür ediyoruz.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN