Goksun Haber Merkezi

Yeni Müzikler

EKONOMİ GÜNDEM Programının konuğu Altan Mehmet Sel oldu.

EKONOMİ GÜNDEM Programının konuğu Altan Mehmet Sel oldu.
04 Nisan 2022 - 6:54

Afşin Merkez Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir’in hazırlayıp sunduğu EKONOMİ GÜNDEM Programının bu hafta ki konuğu Göksun’da başarılı Grafiker Altan Mehmet Sel oldu.

Gökşafak Matbaası adıyla sektöre giriş yapan Sel ailesi yılların verdiği tecrübe ile sektörde emin adımlarla ilerliyor.  Gelenekten gelen güçle Gökşafak Matbaasını günümüz teknolojisi ile buluşturan Başarılı Grafiker Altan Mehmet Sel, kurduğu A Reklam ile de Göksun ve Bölgenin Tabela ve Reklam çalışmalarını yürütüyor.

Bir dönem Göksun Haber Gazetesini de çıkaran Sel ailesi Göksun İlçesinde Bölgeye yetecek teknolojik makinelerle hizmet vermeye devam ediyor.

EKONOMİ GÜNDEM Programının ikincisi Göksun İlçesinde A Reklam’da çekildi.

Bölgenin başarılı Grafikerlerinden Altan Mehmet Sel, hem yaşamına hem de mesleğine ilişkin sorularımızı yanıtladı.

Göksunluyum diyen herkesin Göksun için yapabileceği bir şeyler vardır diyerek yola çıktıklarını belirten Altan Mehmet Sel, Göksun, Havanın,Suyun,Doğanın eşsiz birlikteliğinde insanlarımıza muhteşem imkanlar sunuyor. Ancak tanıtımını tam anlamıyla hala yapamadığımız bu güzelim ilçemizde gönüllü olarak tanıtım elçiliği yapıyoruz. Bir kaç arkadaşımızla birlikte şehrimizin saklı kalmış cennetten köşelerini görünmeyen güzelliklerini ortaya çıkarıyoruz dedi.

Sevdiğim bir işi yapıyorum diyen Altan Mehmet Sel, Babası Adil Sel’in kurduğu Gökşafak Matbaası olarak Sel ailesinin üstlendiği bu mesleki misyonu A Reklamla Teknolojik zirveye taşıdık ve Göksun’da kendi kendine yetebilen bir Matbaa tesisi haline geldik dedi.

Göksun,Afşin,Ekinözü,Elbistan İlçeleri birbirlerine destek olmalı diyen Altan Mehmet Sel, her alanda zengin bir coğrafyaya sahip olan İlçelerimiz arasında köprü vazifesi gören Afşin Merkez Yayın Grubuna da ayrıca teşekkür ederim dedi.

Altan Mehmet Sel ile Gökşafak Matbaasını,A Reklamı,Göksun’da Matbaa sektörünü,Göksun’u ve değerlerimizi konuştuk.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN