GÖKSUN HABER MERKEZİ


Göksun Süvari’den E- Ticaret Atağı!

Göksun Süvari’den E- Ticaret Atağı!
301 views
16 Ağustos 2021 - 5:12

İnternet üzerinden alışverişin yaygınlaşmasıyla her geçen gün ekonomideki varlığını artıran E- Ticaret kervanına Göksun Süvari de katıldı. Mağaza; bay-men.com internet satış sitesinin yanında Hepsiburada, n11, Gittigidiyor, Trendyol, Çiçek Sepeti gibi -e ticaret siteleri aracılığıyla Türkiye’nin her yerine Göksun’dan sipariş gönderiyor.

Covid-19 salgınıyla beraber ön plana çıkan e- ticaret, krizi fırsata çevirmek isteyen girişimcilerin en çok başvurduğu alanlardan birisi oldu. Pandemi şartlarının dezavantajlarını fırsata çevirerek hem geleneksel mağazacılıkta hem de e ticaret ortamında başarıyı yakalayan girişimcilerden birisi de Göksun Süvari Mağazası işletme sahibi Bünyamin Çalık oldu. Pandemi sonrası e- ticarete yönelen Çalık, aylık ortalama 2 bin 500 adet ürünü çeşitli platformlar aracılığıyla kargo yoluyla müşterilerine ulaştırıyor.

Mağazasının e- ticarete yönelim sürecini değerlendiren Çalık, şöyle konuştu: “Pandemi döneminde birçok sektör faaliyetlerini durdurdu. Bu süreçten en çok etkilenen sektörlerden birisi de giyim sektörüydü. Biz de pandemiyi fırsata çevirmek istedik ve e- ticarete yöneldik. İyi ki de başlamışız, diyoruz. Şu an internet üzerinden satışlarımız çok iyi. Hem kendi internet satış sitemiz olan bay-men.com üzerinden hem de diğer e ticaret siteleri üzerinden standartların üzerinde bir kalite ve fiyat politikasıyla müşterilerimize hitap ediyoruz. Hatta Trendyol satışlarımızda ilk 50’ye girip bybox oluyoruz.”

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    İstanbul Güven'nin Sitesi -İzmir Güven'nin Sitesi - Ankara Güven'nin Sitesi - Antalya Güven'nin Sitesi - Gaziantep Güven'nin Sitesi - Bursa Güven'nin Sitesi - Mersin Güven'nin Sitesi - Kayseri Güven'nin Sitesi - Konya Güven'nin Sitesi - Bodrum Güven'nin Sitesi - Muğla Güven'nin Sitesi - Marmaris Güven'nin Sitesi - Fethiye Güven'nin Sitesi - Adana Güven'nin Sitesi - Diyarbakır Güven'nin Sitesi - Malatya Güven'nin Sitesi - Alanya Güven'nin Sitesi - Sakarya Güven'nin Sitesi - Samsun Güven'nin Sitesi - Kuşadası Güven'nin Sitesi