Goksun Haber Merkezi

Yeni Müzikler

Göksun’da AKDO’nun açılışı gerçekleştirildi.

Göksun’da AKDO’nun açılışı gerçekleştirildi.
25 Aralık 2021 - 14:44

“Hayalinizde ki Lezzetler” sloganıyla Kahramanmaraş’ın Tescilli ürünü Dondurmayı sevdiren AKDO Göksun Şubesi düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Bugün saat 14:00 de düzenlenen açılış törenine Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör,Göksun Kaymakamı Ümit Şeref Kayacan,Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi önce ki dönem Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç,Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın ve çok sayıda Kamu Kurum ve Kuruluş Amirleri ile Siyasi Parti Temsilcileri katıldı.

Açılış kurdelesi kesimi öncesi konuşan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Özellikle Dondurmanın Başkenti olan şehrimizde Dondurma firmalarımızın ilçelerimizde de böyle büyük iş yeri açması bizi son derece sevindirmektedir.Bugün de Dondurma markalarımızdan AKDO’nun Göksun’da iş adamlarımızın desteğiyle açılıyor olmasından duyduğum memnuniyeti ifade ediyorum dedi.

AKDO Göksun Şubesi İşletmecisi Gökhan Bakıcı’da konuşmasında Bugün açılışımıza katılan katılımcılarımıza ve halkımıza Hoş geldiniz diyorum. Hacıağalar ailesi olarak AKDO’yu Göksun’umuza kazandırmış bulunmaktayız. Burada yaklaşık 8 Milyon Tl yatırım Bedeliyle ve 35 kişilik istihdam ile hizmet vereceğiz. Göksun İlçemize hayırlı olsun dedi.

Yapılan Dua ve kesilen kurban ile Göksun AKDO Şubesi hizmete açıldı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    ÇantaÇanta aksesuarlarBebek bakım çantasıSpor çantaOkul çantasıLaptop çantasıPortföy çantaBel çantasıPostacı çantasıEl çantasıSırt çantaBebek bakım çantasıOmuz çantası