GÖKSUN HABER MERKEZİ


Göksun’da Lisanslı Harita Kadastro Mühendislik Bürosu açıldı!

Göksun’da Lisanslı Harita Kadastro Mühendislik Bürosu açıldı!
636 views
31 Aralık 2021 - 6:19

Göksun İlçemizde 4607 Nolu Lisanslı Harita Kadastro Mühendislik Bürosu açılarak hizmete başladı.

Lisanslı Harita Kadastro Mühendisi Ufuk Ünal tarafından açılan ve hizmete başlayan 4607 Nolu Lisanslı Harita Kadastro Mühendislik Bürosu bir yandan Harita ve Kadastro işlerini yürütürken bir yandan da Hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunan misafirlerini ağırlıyor.

Kayabaşı Mahallesi 8007. Sokak Ziraat Odası Yanı Orman İşletme Karşısında hizmete başlayan 4607 Nolu Lisanslı Harita Kadastro Mühendislik Bürosunda Ufuk Ünal beye bizlerde Hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Bölgede ilk ve tek olarak hizmet veren 4607 Nolu Lisanslı Harita Kadastro Mühendislik Bürosu İlçemize ve bölgemize hayırlı olsun.

İş ve İşlemler için; 0 541 876 8957

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    İstanbul Güven'nin Sitesi -İzmir Güven'nin Sitesi - Ankara Güven'nin Sitesi - Antalya Güven'nin Sitesi - Gaziantep Güven'nin Sitesi - Bursa Güven'nin Sitesi - Mersin Güven'nin Sitesi - Kayseri Güven'nin Sitesi - Konya Güven'nin Sitesi - Bodrum Güven'nin Sitesi - Muğla Güven'nin Sitesi - Marmaris Güven'nin Sitesi - Fethiye Güven'nin Sitesi - Adana Güven'nin Sitesi - Diyarbakır Güven'nin Sitesi - Malatya Güven'nin Sitesi - Alanya Güven'nin Sitesi - Sakarya Güven'nin Sitesi - Samsun Güven'nin Sitesi - Kuşadası Güven'nin Sitesi