Goksun Haber Merkezi

Yeni Müzikler

Atilla Mutlu Alkış,Göksun Derneğinde Güven tazeledi!

Atilla Mutlu Alkış,Göksun Derneğinde Güven tazeledi!
02 Mart 2020 - 7:35

Ankara’da faaliyet gösteren Göksun Derneği 12. Olağan Genel Kurulu 29 Şubat 2020 Cumartesi günü The Green Park Otel Çukurambar/ANKARA adresinde yapıldı.Genel Kurulda Atilla Mutlu Alkış güven tazeledi.

Göksun Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Neslihan EKİCİ’nin açılış konuşması ardından Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, Türkiye’nin varlığı için şehit olan bütün geçmişlerimiz ve son günlerde İdlib’de şehit düşen askerlerimiz için saygı duruşu ardından okunan istiklal marşı ile genel kurul gündemine göre divan seçimi yapıldı.

Divan Başkanlığına Göksun’un önemli isimlerinden emekli Müsteşarımız Fikri ŞAHİN, katip üyeliklerine ise İç Denetçi Davut GÜNGÖR ile Üniversite Öğrencisi Harun DURDU seçildi.

Genel Başkan Atilla Mutlu ALKIŞ katılımcılara hoş geldiniz dedikten sonra derneğin tarihi, faaliyetleri ve amaçları konusunda kısa bir açıklama konuşması yaptı.

Protokol konuşmalarında ise;

Derneğin kurucu üyelerinden emekli Genel Müdür Ramazan Çetin DAĞLI,

Göksun Derneği eski Genel Başkanlarından Emekli Emniyet Müdürü Abdullah ÇOKAKLI,

Göksun Derneği eski Genel Başkanlarından Kahramanmaraşlılar Derneği Başkanı Abdurrahman KÖROĞLU,

Elbistanlılar Derneği Başkanı Hasan YALDIZ,

Genç Kahramanmaraşlılar Derneği Başkanı Mehmet Ali ECERKALE,

Kahramanmaraşlılar Derneği Yönetim Kurulu üyesi Ahmet ALPEREN Kısa birer konuşma yaptılar.

Göksun Derneği Onur Kurulu üyelerinden; Ramazan Çetin DAĞLI, Fikri ŞAHİN, Abdullah ÇOKAKLI, Abdurrahman KÖROĞLU,  Dr.Mehmet APİKOĞLU, İbrahim OTUZ, Altan AKKAYA, Saim PARLAK, Ali DOĞAN, Davut GÜNGÖR, Şükrü BOYRAZ ve Emin GÜÇLÜ Genel Kurula katıldı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı Daire Başkanı Yıldırım Şamil ÖZDEN, Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mithat SERİN, Ankara Vergi Dairesi Başkanlığı İdari ve Mali İşler Müdürü Zeliha KILIÇ Çanakkale ili Yenice ilçe Seçim Müdürü Fevzi KİŞİ ve Kahramanmaraş Gençlik Meclisi Başkanı İbrahim DURAK’ta Genel Kurulumuza katıldı.

Kahramanmaraş’ın TBMM’deki milletvekillerinin tamamı ile Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Göksun Belediye Başkanımızın davet edildiği Genel Kurula,  Celalettin GÜVENÇ Kahramanmaraş ilçe Genel Kurullarındaki görevi nedeniyle katılamayacağı mazeretini belirterek, Genel Kurulumuzun hayırlı uğurlu olması temennisiyle Göksun’lulara selamlarını iletti.  Genel Kurula katılacağı sözünü veren İmran KILIÇ ise telefonla arayarak Şehit cenazeleri nedeniyle Kahramanmaraş’a gittiğini belirtip Göksun’lulara selamlarını ileterek Genel Kurulun hayırlı olması dileğinde bulundu.

Genel Kurulda Dernek Faaliyet raporu Dernek Genel Sekreteri Abdurrahman ACER tarafından slayt resimleri eşliğinde okundu.Dernek Mali Rapor ve Denetleme Kurulu Raporu da okunduktan sonra bütün raporlar oylanarak ibra edildi.Daha sonra zorunlu organların seçimine geçildi.Seçim sonrası dilek ve temenniler bölümünde bütün katılımcılar sırayla kendilerini tanıtarak görüşlerini ifade ettiler.

Yıldırım Şamil ÖZDEN’in yaptığı konuşmada Derneğin bir mekâna kavuşması için elinden gelen desteği vereceğini söylemesi salonda heyecan yaratarak coşkuyla alkış aldı.Genel Kurula katılan hemşerilerimize Dernek Yönetim Kurulu tarafından hazırlanan, Göksun ilçesi sorunları ve bu sorunların çözülmesi için önerilen projeleri içeren “GÖKSUN RAPORU” kitapçığı hediye edildi.

Yapılan açıklamada Geçmiş dönemlerde Dernek organlarında görev alan herkese yapmış oldukları hizmetler için teşekkür eder görevi yeni devralanlara ise başarılar dileriz denildi.

Atilla Mutlu ALKIŞ Başkanlığında tek liste ile yapılan seçim sonrası yeni dönem Yönetim, Denetleme ve Onur Kurulu üye isimleri aşağıda belirtilen şekilde oluşturuldu.
YÖNETİM KURULU ÜYELERİ (Asıl)
Atilla Mutlu ALKIŞ
Abdurrahman ACER
Ali Rıza ÖNER
Fatih SATICI
Ümit Emre ÇİÇEK
Murtaza BİLGİN
Neslihan EKİCİ
Talip KOCA
Tarık KIRAÇ
  
YÖNETİM KURULU ÜYELERİ (Yedek)
Uğur DOĞAN
Coşkun DAL
Serpil ATEŞOĞLU
Didem YAPAR PEKTAŞ
Şeyma Hatun AKSOY
Adem ANTÜRK
Harun DURDU
Alpaslan KENGER
Ferhat KARSLI
DENETLEME KURULU ÜYELERİ (ASİL)
Serkan DOĞAN
Soner ALTUNSOY
Metin ATALAR
Serkan SAĞIR
Ayhan YAĞMUR
Eren ÖĞÜTOĞULLARI
Yıldırım Şamil ÖZDEN
  
DENETLEME KURULU ÜYELERİ (YEDEK)
Alpaslan GÜÇLÜ
Aslan KUŞOĞLU
Mehmet Cihad KAYA
Eshabil AMASYALI
Muzaffer ATEŞOĞLU
Alper YEŞİL
Fırat ATAY
ONUR KURULU ÜYELERİ
Ramazan Çetin DAĞLI
Nevzat PAKDİL
Mehmet SAĞLAM
Abdullah ÇOKAKLI
Abdurrahman KÖROĞLU
Cahit KALE
Emin GÜÇLÜ
Fatih Mehmet ALKIŞ
Fikri ŞAHİN
Halil İbrahim GÜNEŞ
Hayrettin GÜNGÖR
İbrahim OTUZ
Mehmet APİK
Saim PARLAK
Şükrü BOYRAZ
Zeyit KOCA
Ali DOĞAN
Davut GÜNGÖR
Hikmet KUŞ
Altan AKKAYA
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.