Goksun Haber Merkezi

Başkan Aydın,Malatya’da Kahramanmaraş’lılarla buluştu!

Başkan Aydın,Malatya’da Kahramanmaraş’lılarla buluştu!
123 views
03 Mart 2020 - 9:27

Malatya’da faaliyetlerini sürdüren Kahramanmaraş ve İlçeleri Dayanışma Derneği, Kahramanmaraş’ın kurtuluşunun 100. yılını Belediye Başkanları, Ticaret ve Sanayi Oda Başkanları ve üyeleri ile birlikte kutladı. 

2104 yılında kurulan ve Malatya’da ikamet eden Kahramanmaraşlı hemşehrilerimizi çatısı altında toplayan Kahramanmaraş ve İlçeleri Dayanışma Derneği, her ayın belirli bir gününde geleneksel olarak düzenlediği etkinlikle dernek yönetimini ve  üyelerini bir araya getiriyor. 

Kahramanmaraş’ın kurtuluşunun 100. yılı münasebetiyle Şubat ayı etkinliğini özel bir gece olarak düzenleyen Dernek Yönetimi, Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın’ın yanısıra Afşin, Elbistan ve Nurhak Belediye Başkanları ile Kahramanmaraş, Afşin, Elbistan ve Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlarını Üyeleri ile buluşturdu.

Etkinlikte bir konuşma yapan Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, 100 yıl önce ecdadımızın imkansızlıklar içinde düşmana karşı verdiği mücadelede ortaya koyduğu birlik ve beraberliğe her zaman ihtiyacımız olduğuna işaret etti.  Başkan Aydın, Malatya’da ikamet eden hemşehrilerimizin bu anlayışla bir arada olmalarından dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek Dernek Başkanı Mehmet Yıldız ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik etti.  Başkan Aydın ayrıca günün anısına Dernek Başkanı Yıldız’a Göksun Elmasının tanıtımı için hazırlanan masa saati hediye etti.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN