GÖKSUN HABER MERKEZİ


Başkan Duman; “Göksun Esnafını daha iyi yerlere taşımanın gayretinde olacağız”

Başkan Duman; “Göksun Esnafını daha iyi yerlere taşımanın gayretinde olacağız”
269 views
27 Aralık 2021 - 12:17

8 Ocak 2022 tarihinde yapılacak olan Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlık seçimi öncesi Göksun Haber Merkezine konuşan İrfan Orhan Duman, 4 yıllık süreçte güzel hizmetler yaptıklarını belirterek hizmetlerin devamı için yeni dönemde de esnaflardan yetki istediklerini belirtti.

Öncelikle bu seçimin Esnaflarımıza ve Göksunumuza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum diyen Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İrfan Orhan Duman, tüm esnaf ve sanatkarlarımızı seçimlerde oylarını kullanmaya davet ediyorum dedi.

Biz 2018 yılında göreve geldik ve 4. Yılımızdayız diyen Duman,İlk dönemimiz olmasına rağmen biz Odamızın en büyük eksiği olan yerini aldık ve Odamızı Tapulu bir Esnaf Odasına kavuşturduk. Burada esnaf ve sanatkarımıza en güzel şekilde hizmet etmenin onurunu ve gururunu yaşıyoruz dedi.

8 Ocak 2022 tarihinde yapılacak olan Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimlerinin kazasız belasız geçmesini temenni ediyorum diyen Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İrfan Orhan Duman,Şayet esnaf ve sanatkarımız bizi tekrar göreve getirir ise pandemi döneminde yapamadığımız çalışmalarımızı telafi ederek yapmak. Eksikliklerimizi gözden geçirerek esnafımıza hizmete devam edeceğiz.Her zaman olduğu gibi yapacaklarımız konusunda da yine esnaflarımızla iç içe diyalog halinde ve istişarelerle yapacağız. Birliğimizle birlikte her esnafın kendi alanına hitap edecek dalda uzmanlar getirterek esnafımızın gelişmesini sağlamak istiyoruz.Esnaf ve sanatkarımıza maddi manevi her yönden destek olacak çalışmalar hayata geçirmek istiyoruz dedi.

EXPO 2023’te Göksun olarak daha fazla yer alacak ve İlçemizi temsil edeceğiz diyen Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İrfan Orhan Duman,Bu dev tanıtım projesinden Göksunlular olarak nasıl faydalanabiliriz onun gayretinde olacağız. EXPO 2023 için Kahramanmaraş’a gelecek olanları Göksun İlçemize de getirebilmek ve bu gelen ziyaretçilerden Göksun esnafının da faydalanmasını sağlamak dedi.

Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İrfan Orhan Duman, Göksun Haber Merkezine yaptığı açıklamada 8 Ocak tarihinde gerçekleşecek seçimlerde Rabbimden hayırlısı ise kendilerine nasip eylemesini temenni ederek,Seçimlerin hayırlara vesile olmasını diledi ve Esnafları seçimde oy kullanmaya davet etti.

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    İstanbul Güven'nin Sitesi -İzmir Güven'nin Sitesi - Ankara Güven'nin Sitesi - Antalya Güven'nin Sitesi - Gaziantep Güven'nin Sitesi - Bursa Güven'nin Sitesi - Mersin Güven'nin Sitesi - Kayseri Güven'nin Sitesi - Konya Güven'nin Sitesi - Bodrum Güven'nin Sitesi - Muğla Güven'nin Sitesi - Marmaris Güven'nin Sitesi - Fethiye Güven'nin Sitesi - Adana Güven'nin Sitesi - Diyarbakır Güven'nin Sitesi - Malatya Güven'nin Sitesi - Alanya Güven'nin Sitesi - Sakarya Güven'nin Sitesi - Samsun Güven'nin Sitesi - Kuşadası Güven'nin Sitesi