GÖKSUN HABER MERKEZİ


Beyaz Önlüğün Hikayesi Göksun’da Öğrencilerle Buluştu.

Beyaz Önlüğün Hikayesi Göksun’da Öğrencilerle Buluştu.
111 views
19 Mayıs 2022 - 10:30

Yazar-İşletmeci Mustafa Topçuoğlu yazdığı kitapları imzalamak ve Beyaz Önlüğün hikayesini anlatmak üzere İlçemiz Göksun’a geldi.

Göksun Meslek Yüksek Okulunda düzenlenen Beyaz Önlüğün Hikayesi programında Üniversite Öğrencileriyle buluşan Yazar-İşletmeci Mustafa Topçuoğlu, İstanbul Beyoğlu’nda bulunan Sabırtaşı Restoranı ve Beyoğlunda ki İçli Köfte tezgahını anlattı.

Ekmek parası kazanırken hem Kahramanmaraş’ın lezzetlerini tanıtan hem de gelecek nesillere örnek alınacak bir yaşam hikayesi bırakan Mustafa Topçuoğlu, hem İstanbul Beyoğlu’nda ki İçli Köfte Tezgahını anlattı hem de gençlere geleceğe yönelik tavsiyelerde bulundu.

Programa Göksun Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof.Dr.Orhan Ercan,Göksun Belediye Başkan Vekili Nuh Zafer Ural,MARAŞFED Başkanı Uğur Yinanç,GÖNÜLDER Başkanı Hüseyin Bozkurt ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Afşin Haber Merkezinden Canlı olarak yayınlanan program sonrası kitapları Beyoğlu’nda Bir Beyoğlu ve Fatma Ana ve Gamzeli Gelin’i imzaladı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    İstanbul Güven'nin Sitesi -İzmir Güven'nin Sitesi - Ankara Güven'nin Sitesi - Antalya Güven'nin Sitesi - Gaziantep Güven'nin Sitesi - Bursa Güven'nin Sitesi - Mersin Güven'nin Sitesi - Kayseri Güven'nin Sitesi - Konya Güven'nin Sitesi - Bodrum Güven'nin Sitesi - Muğla Güven'nin Sitesi - Marmaris Güven'nin Sitesi - Fethiye Güven'nin Sitesi - Adana Güven'nin Sitesi - Diyarbakır Güven'nin Sitesi - Malatya Güven'nin Sitesi - Alanya Güven'nin Sitesi - Sakarya Güven'nin Sitesi - Samsun Güven'nin Sitesi - Kuşadası Güven'nin Sitesi