GÖKSUN HABER MERKEZİ


Duman; “Göksun Esnaf ve Sanatkarına hizmete yeniden talibim”

Duman; “Göksun Esnaf ve Sanatkarına hizmete yeniden talibim”
357 views
22 Aralık 2021 - 8:37

2018 yılında göreve gelen ve görev yaptığı 4 yıllık sürede Göksun Esnaf ve Sanatkarının sevgisini kazanan İrfan Orhan Duman yapılacak olan seçimlerde yeniden aday olduğunu belirterek Esnaf ve Sanatkarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz dedi.

Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlık seçimi tarihi belli oldu.  08 Ocak 2022 tarihinde gerçekleşecek olan Olağan Genel Kurul öncesi Göksun Haber Merkezine açıklamada bulunan Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı İrfan Orhan Duman, 2018 Yılında Yapılan Olağan Kongre ile Bizlere emanet etmiş olduğunuz Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odamızı 4 Yıldan bu yana özveri ile çalışarak Evvel ALLAH, Sizlerin destekleriyle bu güne kadar geldik dedi.

Yine sizlerin destekleriyle kuruluşundan bu güne kadar kendine ait bir yeri olmayan Odamızın Hamdolsun Yerini alarak ve odamızı kendine ait olan iş yerimize taşıyarak sizlerin hizmetine sunduk diyen Duman, Tüm Esnaf ve Sanatkarlarımıza ve tüm teşkilatımıza hayırlı olsun. Yine 2022 Yılında rabbimin izniyle ve Siz değerli Esnaf ve Sanatkar Arkadaşlarımın destek ve takdirleriyle inşaallah yolumuza devam edeceğiz. Bu vesile ile 08.01.2022 Cumartesi günü saat 10,00 da METEM (Endüstri Meslek Lisesi) Konferans Salonunda yapacağımız Olağan Genel Kurul Toplantı ve Kongremize katılımlarınızı önemle arz ederiz. Kongremizin Başta Esnaf ve Sanatkarlarımıza, Göksun’umuza hayırlı olmasını temenni eder, Sağlıklı, Bereketli, Huzurlu Günler dilerim dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    İstanbul Güven'nin Sitesi -İzmir Güven'nin Sitesi - Ankara Güven'nin Sitesi - Antalya Güven'nin Sitesi - Gaziantep Güven'nin Sitesi - Bursa Güven'nin Sitesi - Mersin Güven'nin Sitesi - Kayseri Güven'nin Sitesi - Konya Güven'nin Sitesi - Bodrum Güven'nin Sitesi - Muğla Güven'nin Sitesi - Marmaris Güven'nin Sitesi - Fethiye Güven'nin Sitesi - Adana Güven'nin Sitesi - Diyarbakır Güven'nin Sitesi - Malatya Güven'nin Sitesi - Alanya Güven'nin Sitesi - Sakarya Güven'nin Sitesi - Samsun Güven'nin Sitesi - Kuşadası Güven'nin Sitesi