GÖKSUN HABER MERKEZİ


Esnaflar yeniden İrfan Orhan Duman dedi.

Esnaflar yeniden İrfan Orhan Duman dedi.
554 views
09 Ocak 2022 - 10:50

Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimleri yapıldı.

Dün Göksun Esnaf ve Sanatkarları Başkanını seçmek için sandık başına gitti. Esnaf ve Sanatkarların büyük ilgi gösterdiği seçimler Göksun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (METEM) Konferans salonunda yapıldı.

Sabah saat 09:00 da Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan Genel Kurulda Divan Başkanı ve üyeleri seçildi. Odanın Mali durumu,gelir ve giderleri okunduktan sonra hazirunun onayına sunuldu.

Daha sonra ise oy kullanmaya geçildi.

631 Üyenin oy kullandığı seçimlerde mevcut Başkan İrfan Orhan Duman 501, diğer aday Mehmet kaya ise 130 oy aldı.

Göksun Haber Merkezine konuşan Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İrfan Orhan Duman, seçim sonucunun Göksun İlçemize,esnaf ve sanatkarlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Bana bu görevi bir kez daha layık gören Esnaf ve sanatkarlarımıza çok teşekkür ediyorum dedi.

İlçemize hayırlı olsun.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    İstanbul Güven'nin Sitesi -İzmir Güven'nin Sitesi - Ankara Güven'nin Sitesi - Antalya Güven'nin Sitesi - Gaziantep Güven'nin Sitesi - Bursa Güven'nin Sitesi - Mersin Güven'nin Sitesi - Kayseri Güven'nin Sitesi - Konya Güven'nin Sitesi - Bodrum Güven'nin Sitesi - Muğla Güven'nin Sitesi - Marmaris Güven'nin Sitesi - Fethiye Güven'nin Sitesi - Adana Güven'nin Sitesi - Diyarbakır Güven'nin Sitesi - Malatya Güven'nin Sitesi - Alanya Güven'nin Sitesi - Sakarya Güven'nin Sitesi - Samsun Güven'nin Sitesi - Kuşadası Güven'nin Sitesi