GÖKSUN HABER MERKEZİ


Göksun Elma Festivaline yoğun ilgi!

Göksun Elma Festivaline yoğun ilgi!
107 views
24 Ekim 2022 - 6:14

Göksun Kaymakamlığı,Göksun Belediyesi ve Göksun İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü işbirliğinde bu yıl 8’ncisi gerçekleştirilen Elma Festivali coşkuyla ve yoğun katılımla yapıldı.

“Meyvenin Alası, Göksun’un Elması” temasıyla  Celal Erzurum Millet Meydanı’nda gerçekleştirilen bu yıl 8’incisi düzenlenen Göksun Elma Festivali’ne Vali Ömer Faruk Coşkun,Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Nihat Pakdil, TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Tolga Yağan, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, protokol üyeleri, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Göksun Ulu Cami meydanından Kahramanmaraş Büyüşehir Belediyesi tarafından yapılan Celal Erzurum Millet Meydanına kadar yürüyüş gerçekleştirildi. Elmalı Kavşakta durdurulan araçlarda ki vatandaşlara protokol mensupları tarafından Elma hediye edildi.

Celal Erzurum Millet Meydanında ki etkinlik ise Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Mehteran Takımı ve Halk Oyunları gösteri sundular.

Günün anlam ve önemine binaen açılış konuşmasını Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın yaptı. Aydın şunları söyledi;

Daha sonra kürsüye gelen Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör şöyle konuştu;

Etkinlikte bir konuşma yapan TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç şunları söyledi;

Son olarak kürsüye gelen Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Nihat Pakdil şunları söyledi;

Etkinlikler standların gezilmesi,Elma ve Çam fidanı dağıtımları ile son buldu.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    İstanbul Güven'nin Sitesi -İzmir Güven'nin Sitesi - Ankara Güven'nin Sitesi - Antalya Güven'nin Sitesi - Gaziantep Güven'nin Sitesi - Bursa Güven'nin Sitesi - Mersin Güven'nin Sitesi - Kayseri Güven'nin Sitesi - Konya Güven'nin Sitesi - Bodrum Güven'nin Sitesi - Muğla Güven'nin Sitesi - Marmaris Güven'nin Sitesi - Fethiye Güven'nin Sitesi - Adana Güven'nin Sitesi - Diyarbakır Güven'nin Sitesi - Malatya Güven'nin Sitesi - Alanya Güven'nin Sitesi - Sakarya Güven'nin Sitesi - Samsun Güven'nin Sitesi - Kuşadası Güven'nin Sitesi