GÖKSUN HABER MERKEZİ


Göksun Gençlik Merkezi Protokolü imzalandı.

Göksun Gençlik Merkezi Protokolü imzalandı.
206 views
05 Ocak 2022 - 6:04

Gençlik ve Spor Bakanlığından Kahramanmaraş’a Dev Yatırımlar.

Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı işbirliği ile ilçemize inşa edilecek olan Gençlik Merkezi Projesinin protokolünü, Spor Toto Teşkilat Başkan Bünyamin Bozgeyik ile birlikte imzaladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Teşkilat Başkanı Bozgeyik ve projelerin şehrimize kazandırılmasında emeği olan herkese teşekkür eden Başkan Aydın, 2022 yılında inşasına başlanacak olan Gençlik Merkezi’nin Göksun halkımıza ve gençlerimize hayırlı olmasını temenni etti.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    İstanbul Güven'nin Sitesi -İzmir Güven'nin Sitesi - Ankara Güven'nin Sitesi - Antalya Güven'nin Sitesi - Gaziantep Güven'nin Sitesi - Bursa Güven'nin Sitesi - Mersin Güven'nin Sitesi - Kayseri Güven'nin Sitesi - Konya Güven'nin Sitesi - Bodrum Güven'nin Sitesi - Muğla Güven'nin Sitesi - Marmaris Güven'nin Sitesi - Fethiye Güven'nin Sitesi - Adana Güven'nin Sitesi - Diyarbakır Güven'nin Sitesi - Malatya Güven'nin Sitesi - Alanya Güven'nin Sitesi - Sakarya Güven'nin Sitesi - Samsun Güven'nin Sitesi - Kuşadası Güven'nin Sitesi