GÖKSUN HABER MERKEZİ


Göksun Raporu Yayınlandı!

Göksun Raporu Yayınlandı!
571 views
08 Mart 2020 - 13:47

Ankara’da faaliyet gösteren Göksun Eğitim ve Dayanışma Derneği tarafından GÖKSUN RAPORU hazırlandı.

Göksunlu hemşehrilerimizi birlik ve beraberlik ortamında buluşturmak,hemşehrilerimiz arasında Dayanışmayı güçlendirmek ve bununla birlikte Göksunlu Gençlerimizin Eğitimi noktasında destek ve yardımcı olabilmek için hizmet veren Göksun Eğitim ve Dayanışma Derneği tarafından Göksun İlçesinin Kalkınması ve Gelişmesi için hedeflenen çalışmaları içeren bir GÖKSUN RAPORU hazırlandı.Söz konusu 35 sayfalık Rapor geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Göksun Eğitim ve Dayanışma Derneğinin Olağan Kongresinde dağıtıldı.

Daha önce Göksun’a Vefa adlı Sosyal Medya hesabından Göksun için Önerileriniz Nelerdir? Sorusuyla gündeme gelen bir çok konu  Göksun Raporunda yerini aldı. Altyapı,Üstyapı ihtiyaçları,Eğitim sorunları,Kültür ve Turizm alanında ki eksiklikler ve Ekonomik bir çok konunun işlendiği ve çözüm önerileri ile birlikte sunulduğu Rapor da Göksun’a ait Fotoğraflarda Halil İbrahim Yağmur’un katkılarıyla yerini aldı.

Göksun Raporunun detaylarını görmek için resme tıklayınız.

Göksun Raporu

Goksun Raporu SON 21X21

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    İstanbul Güven'nin Sitesi -İzmir Güven'nin Sitesi - Ankara Güven'nin Sitesi - Antalya Güven'nin Sitesi - Gaziantep Güven'nin Sitesi - Bursa Güven'nin Sitesi - Mersin Güven'nin Sitesi - Kayseri Güven'nin Sitesi - Konya Güven'nin Sitesi - Bodrum Güven'nin Sitesi - Muğla Güven'nin Sitesi - Marmaris Güven'nin Sitesi - Fethiye Güven'nin Sitesi - Adana Güven'nin Sitesi - Diyarbakır Güven'nin Sitesi - Malatya Güven'nin Sitesi - Alanya Güven'nin Sitesi - Sakarya Güven'nin Sitesi - Samsun Güven'nin Sitesi - Kuşadası Güven'nin Sitesi