Goksun Haber Merkezi

Yeni Müzikler

Göksun’da Ahilik Kültürü Haftası muhteşem bir programla kutlandı.

Göksun’da Ahilik Kültürü Haftası muhteşem bir programla kutlandı.
19 Eylül 2022 - 6:39

Göksun İlçemizde Ahilik Kültürü Haftası muhteşem bir etkinlikle kutlandı.

Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı ve Göksun İlçe Müftülüğü tarafından Ahilik Kültürü Haftası dolayısı ile program düzenlendi.

Göksun Belediyesi yeni Kültür Merkezinde gerçekleşen programa Kaymakam Mustafa Caner Culukar,Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın,Kahramanmaraş İl Müftüsü Mustafa Tekin ve Göksun’da görev yapan kurum amirleri katıldı.

Saygı Duruşu,İstşklal Marşının okunması ve Kur’an Tilaveti ile başlayan programda Ahilik ile ilgili slayt gösterisi izletildi.

Programın açılış konuşmasını yapan Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İrfan Orhan Duman şunları söyledi;

Programda bir konuşma yapan Göksun Kaymakamı Mustafa Caner Culukar, Bugün sabahın erken saatinde dükkanını açıp rızkını bekleyen,doğruluktan dürüstlükten ayrılmayan tüm esnaf ve sanatkarlarımız Göksun İlçemizin canıdır,kanıdır. Tüm esnaflarımızın Haftasını kutluyorum dedi.

Daha sonra konuşan Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, Ahilik Kültürü Haftasının hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak Belediye olarak esnaf ve sanatkarımızın ve odamızın her daim emrindeyiz dedi.

Daha sonra konuşma yapan Göksun İlçe Müftüsü Mustafa Altun şunları söyledi;

Ahilik Kültürü Haftası münasebetiyle Konferans vermek üzere Göksun’a gelen Kahramanmaraş İl Müftüsü Mustafa Tekin ise konuşmasında şunları söyledi;

Programda İlahiler okundu ve Semazen gösterileri sunuldu. Esnaflara plaket takdimi sonrası program Hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    ÇantaÇanta aksesuarlarBebek bakım çantasıSpor çantaOkul çantasıLaptop çantasıPortföy çantaBel çantasıPostacı çantasıEl çantasıSırt çantaBebek bakım çantasıOmuz çantası