GÖKSUN HABER MERKEZİ


Göksun’da Elma Festivali Şölen havasında geçecek.

Göksun’da Elma Festivali Şölen havasında geçecek.
120 views
20 Ekim 2022 - 5:54

Göksun İlçemizde her yıl düzenlenen Elma Festivalinin bu sene 8’ncisi gerçekleştirilecek. Yeni yapılan Millet Meydanında gerçekleşecek olan Festival Salih Kıraç Konseri ile şölene dönüşecek.

Göksun Kaymakamlığı,Göksun Belediyesi ve Göksun İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü işbirliğinde “Meyvenin Alası,Göksun’un Elması” temasıyla gerçekleştirilecek olan Göksun 8. Elma Festivali 22 Ekim 2022 Cumartesi günü Saat 10:00 da Göksun Millet Meydanında yapılacak.

Renkli görüntülere sahne olması beklenen Festivalde aynı gün saat 12:00 de Salih Kıraç Konseri düzenlenecek.

Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, yaptığı açıklamada, Tüm Göksun halkımızı ve vatandaşlarımızı Festivalimize bekliyoruz dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    İstanbul Güven'nin Sitesi -İzmir Güven'nin Sitesi - Ankara Güven'nin Sitesi - Antalya Güven'nin Sitesi - Gaziantep Güven'nin Sitesi - Bursa Güven'nin Sitesi - Mersin Güven'nin Sitesi - Kayseri Güven'nin Sitesi - Konya Güven'nin Sitesi - Bodrum Güven'nin Sitesi - Muğla Güven'nin Sitesi - Marmaris Güven'nin Sitesi - Fethiye Güven'nin Sitesi - Adana Güven'nin Sitesi - Diyarbakır Güven'nin Sitesi - Malatya Güven'nin Sitesi - Alanya Güven'nin Sitesi - Sakarya Güven'nin Sitesi - Samsun Güven'nin Sitesi - Kuşadası Güven'nin Sitesi