GÖKSUN HABER MERKEZİ


Kaymakam Culukar ve Başkan Aydın’dan Elma Bahçelerine ziyaret.

Kaymakam Culukar ve Başkan Aydın’dan Elma Bahçelerine ziyaret.
108 views
28 Ekim 2022 - 6:37
Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın ve İlçe Kaymakamı Mustafa Caner Culukar beraberinde İlçe Jandarma Karakol Komutanı J. Ütğm. Mustafa Karakaya, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Dr. Ahmet Mesut Kıraç, İlçe Emniyet Müdürü Emim Ilgın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şeref Akpınar ve Ziraat Odası Başkanı Selim Cüce ile birlikte, Tahirbey Jandarma Karakolu ile Tahirbey Mahallemizde bulunan Şirikçioğlu Tarım’a ait elma bahçesi, soğuk hava deposu ve paketleme tesisini ziyaret etti.
Bahçe ve tesislerde incelemelerde bulunarak şirket yetkililerinden bilgiler alan Kaymakam Culukar ve Başkan Aydın, elma bahçesinde hasat yapan işçilerle de yakından ilgilenerek bir süre sohbet ettiler.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    İstanbul Güven'nin Sitesi -İzmir Güven'nin Sitesi - Ankara Güven'nin Sitesi - Antalya Güven'nin Sitesi - Gaziantep Güven'nin Sitesi - Bursa Güven'nin Sitesi - Mersin Güven'nin Sitesi - Kayseri Güven'nin Sitesi - Konya Güven'nin Sitesi - Bodrum Güven'nin Sitesi - Muğla Güven'nin Sitesi - Marmaris Güven'nin Sitesi - Fethiye Güven'nin Sitesi - Adana Güven'nin Sitesi - Diyarbakır Güven'nin Sitesi - Malatya Güven'nin Sitesi - Alanya Güven'nin Sitesi - Sakarya Güven'nin Sitesi - Samsun Güven'nin Sitesi - Kuşadası Güven'nin Sitesi