GÖKSUN HABER MERKEZİ


KÖKLÜ DEĞİŞİM Medyadan Göksun Esnaf Odasına ziyaret!

KÖKLÜ DEĞİŞİM Medyadan Göksun Esnaf Odasına ziyaret!
335 views
12 Mart 2020 - 12:08

Köklü Değişim Medya Kahramanmaraş Temsilciliği İlçemiz Göksun’a  gelerek Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına  ziyaret gerçekleştirdi.

Köklü Değişim Medya Kahramanmaraş Temsilciliğinden Ömer Salman  ve  Alptuğ Havaslı,İlçemiz Göksun’a  gelerek  Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İrfan Duman ile bir süre görüştü.

Köklü Değişim Medya olarak Türkiye genelinde bir çok faaliyet gösterdiklerini belirten Köklü Değişim Medya Kahramanmaraş Temsilcileri özellikle de Ülkede ailenin temelini dinamitleyen İstanbul Sözleşmesinin bir kez daha gözden geçirilmesi gerektiğini ifade ettiler.

Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İrfan Duman Göksun’a  nezaket ziyaretinde bulunan Köklü Değişim Medya Temsilcilerine ziyaret dolayısı ile teşekkür ettiler.

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    İstanbul Güven'nin Sitesi -İzmir Güven'nin Sitesi - Ankara Güven'nin Sitesi - Antalya Güven'nin Sitesi - Gaziantep Güven'nin Sitesi - Bursa Güven'nin Sitesi - Mersin Güven'nin Sitesi - Kayseri Güven'nin Sitesi - Konya Güven'nin Sitesi - Bodrum Güven'nin Sitesi - Muğla Güven'nin Sitesi - Marmaris Güven'nin Sitesi - Fethiye Güven'nin Sitesi - Adana Güven'nin Sitesi - Diyarbakır Güven'nin Sitesi - Malatya Güven'nin Sitesi - Alanya Güven'nin Sitesi - Sakarya Güven'nin Sitesi - Samsun Güven'nin Sitesi - Kuşadası Güven'nin Sitesi